P228 – німецький пістолет зі світовим ім’ям

P228P228 – один з найбільш вдалих німецьких пістолетів, що перебуває на озброєнні США вже більше 30 років. Будучи зменшеною модифікацією моделі Sig Sauer P226, зразок P228 знайшов широке застосування в колі поліцейських департаментів і різних спецслужб. Висока надійність і ергономічність цього німецького пістолета, здобула йому велику славу, якої він успішно користується і до цього дня. З технічного боку, P228 мало чим відрізняється від свого попередника пістолета P226. Його автоматика заснована на короткому ході ствола під час віддачі, а серед органів управління відсутні механічні запобіжники. Крім того, як уже згадувалося вище, P228 володіє куди меншими габаритами і набагато більш ефективний при прихованому носінні. Боєпостачання німецького пістолета P228, також зазнало деяких змін з часів Sig Sauer P226. Так, використовувані модифікацією коробчаті магазини тепер мають боєзапас в 13 патронів, також розташований по дворядному принципу. Калібр патронів, при цьому, не змінився, і становить звичні 9×19 мм. Між тим, кастомниє моделі Sig Sauer P229 також виробляються під калібри 357 SIGі .40 S & W.

З прицільних пристосувань P228 використовує інтегрований цілик і мушку. Армійська модель М11-A1 поставляється з фосфатними органами прицілювання, що забезпечує високу точність стрілянини в умовах недостатньої освітленості. Також, німецькі пістолети P228 можуть бути оснащені лазерним пристроєм, застосування якого найбільш актуально для цивільного ринку.

Зразок Sig Sauer P228 з’явився через майже 10 років після появи пістолета P226. Вигідно відрізняючись від останнього своєю компактністю і високою ергономікою, він швидко знайшов свою аудиторію, серед представників спецслужб. Найбільшу увагу, на новоявлену модифікацію, природно звернули США, вже добре знайомі з численними достоїнствами оригіналу. Можливість непомітного прихованого носіння пістолета, зробило його найбільш затребуваним при проведенні різних спецоперацій, а також в роботі детективів поліції, які не бажають ідентифікувати себе завчасно. В разі недостатньої заміни, німецькі пістолети Sig Sauer P228 успішно експлуатуються і в наші дні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *